ACI KAYBIMIZ--Sevgili Yeğenim Persi SU Kanak Geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybetti. ' merhumun' ruhu şad Olsun Allahtan Ramet Diliyoruz!!!
Merhaba...

Deştaaşan Resmi web sayfasının, çalışmalarına 2009 yılının Temmuz ayında başladım. ve sitenin geliştirme çalışmalarına işten ve ailemden fırsat bulduğum sürece devam etmekteyim. Bu web sayfasını hazırlamaktaki amacım çocukluğumu geçirdiğim köyümüzü internete taşıyarak, köyümüz hakkındaki bilgileri, haberleri duyuruları dünyanın dört birtarafında yaşamakta olan köylülerimize ulaştırmaktır. Sitenin bir diğer amacıda uzun süredir köyünden uzak olan hemşerilerimizin köy hasretini bir nebzede olsa dindirmek ve yeni yetişen nesle köyünü köylüsünü tanıtmaktır.Unutmayalım ki bu tür çalışmalar da bir kişinin çalışmaları ve çabaları yeterli olmaz bu yüzden sizlerden ricam köyümüzle ilgili her türlü resim, doküman ve bilgiyi sitemize ulaştırarak köylülerimizle paylaşmanız ve köyümüz web sayfamızın daha verimli bir hale gelmesi için her türlü görüş ve önerilerinizi sayfamızın iletişim kısmındaki bilgileri kullanarak bana ulaştırmanızdır. Şimdiden bu tür katkıları olacak olan herkese ve bu sitenin oluşmasında bana yardımcı olan herkese teşekkür ederek sitemizin köyümüze hayırlı olmasını diliyorum.

Hasan Kanak

Üyelik Avantajları

Deştaaşan sayfasına üye olduğunuz takdirde, sayfa içerikliğini tamamını göre bilrsinz üyelik avantajını tamamen görmek için Sayfamızda ...kullanıcıların ilettiği kişisel bilgileri 3. Kişilere açıklamayacaktır. Bu kişisel bilgiler; kişi adı-soyadı, adresi, telefon numarası, cep telefonu, e-posta adresi gibi Kullanıcı’yı tanımlamaya yönelik her türlü diğer bilgiyi içermekte olup, kısaca ‘Gizli Bilgiler’ olarak anılacaktır.Kullanıcı, doğru, eksiksiz ve güncel kayıt bilgilerini vermek zorundadır. Aksi halde bu Sözleşme ihlal edilmiş sayılacak ve Kullanıcı bilgilendirilmeksizin hesap kapatılabilecektir. Kullanıcı, site ve üçüncü taraf sitelerdeki şifre ve hesap güvenliğinden kendisi sorumludur. Aksi halde oluşacak veri kayıplarından ve güvenlik ihlallerinden veya donanım ve cihazların zarar görmesinden Deştaaşan Sayfa Yönetimi sorumlu tutulamaz...

Hasan Kanak